Canon | MAXIFY GX7150 | Multifunction printer | Ink-jet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
- TootjadCanon
- Mudel: 6880C006
- Saadavus: 5
-
703€
Canon | MAXIFY GX7150 | Multifunction printer | Ink-jet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 399.00 mm |
| Gross height (mm) | 314.00 mm |
| Gross weight | 15.00 kg |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 13.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1520.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Ink-jet |
| Producer | Canon |
| Producer product family | Multifunction printer |
| Producer product name | MAXIFY GX7150 |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |











